UMÓW WIZYTĘ

Jesteś ważna Mamo - Grupa wsparcia

Zbieramy Chętne Mamy do Grupy. Trwa rekrtutacja!

Napisz: jesteswcentrum@gmail.com lub zadzwoń:691 339 478

 

Jesteś ważna Mamo, my to wiemy, mamy nadzieję, że Ty też!

Grupa wsparcia nie ma charakteru terapeutycznego, to po prostu doskonała okazja, aby pobyć razem w bezpiecznym gronie osób, które są na podobnym etapie życia. "Razem raźniej!" - taka myśli towarzyszy nam chcąc zapropnować Wam kojącą przestrzeń, w ktorej będzie można bez oceniania i otrzymywania rad podzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami czy obawami, ale też pięknymi i niepowtarzalnymi momentami jakie niesie ze sobą macierzyństwo.

Spotkania dzieją się w kręgu, mają swój naturalny, niespieszny, zależny od uczestniczek rytm. Możesz mówić tyle na ile jesteś gotowa, najważniejsza jest Twoja swoboda i autentyczność.  Dzieci są jak najmilej widziane, rozumiemy, że na tym etapie skala symbiozy jest ogromna, więc ze zrozumieniem przyjmujemy wszystko co zadziewa się z udziałem naszych Małych Towarzyszy. Jeśli masz możliwość i chęci, możesz pojawić się również bez dziecka.

Spotkania trwają 8 tygodni. Z naszego doświadczenia jest to fajny czas, żeby wyposażyć mamę w niezbędne umiejętności, z których będzie mogła korzystać na dalszych etapach macierzyństwa i puścić w Świat z poczuciem, że niewidzialna energia i magia, które zadziały się w siostrzanym kręgu, będą jej towarzyszyć i wspierać w codziennych trudach. Grupa ma charakter zamknięty.  Z troski o rodzącą się więź, komfort i poczucie bezpieczeństwa uczestniczek, nie ma możliwości dołączenia w trakcie jej trwania.

Porozmawiamy na poważnie i bez lukru, ale z ogromną dozą empatii i otwartości o tematach związanych z początkową drogą macierzyństwa: 

1. Cześć, to ja - zapoznanie, oczekiwania, potrzeby;

2. Ciąża, poród i co dalej? - historie ciążowo-porodowe;

3. "To nie tak miało być!". O sile przekonań i wyobrażeń;

4.  TurboMama prosi o pomoc i to nie żaden wstyd!;

5. Emocjonalny rollercoaster w życiu Matki;

6. Aktualnie Mama, wciąż Kobieta. Byłam, jestem i będę - moje poczucie własnej wartości, silne i słabe strony;

7. Strefa wolna od macierzyństwa: moje priorytety, inne role społeczne, wybory, dbanie o siebie;

8. Wolne wnioski, podsumowanie, niewidzialne osobiste skrzyneczki na Życie :)

 

Hej, jeśli to o Tobie - to zapraszamy serdecznie!

Nieważne czy to Twoje pierwsze, drugie czy piąte dziecko, czy ma 2 tygodnie, 2 miesiące czy 2 lata. Jeśli tylko poczułaś "coś" czytając powyższe, kontaktuj się z nami koniecznie :)

Inwestycja w siebie to 800 złotych (8 dwugodzinnych spotkań, każde po 100 zł). Płatność odbywa się przelewm w dwóch ratach po 400 złotych. Za  nieodbyte spotkanie nie jest zwracana.

Chcemy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, ponieważ wiemy, że są różne dostępności, dlatego propnujemy dwa terminy:

- poniedziałki 10.00-12.00 (planowany start 23 X 2023)*

- wtorki: 19.00-21.00 (planowany start 24 X 2023)*

Daj nam znać, który termin jest dla Ciebie lepszy.

* Grupa ruszy po zapisaniu się 8 uczestniczek. Jest to optymalna liczebność do wyczarowania wystraczającej dynamiki grupy i przestrzeni do wymiany doświadczeń.

 

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

 

Klauzula informacyjna RODO

Regulamin Centrum terapeutycznego JESTEŚ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

Anna: +48 691 339 478

jesteswcentrum@gmail.com