opinie pacjentów

Psycholog Pruszków - Centrum terapeutyczne Jesteś

ZAREZERWUJ

Psycholog, psychoterapeuta CBT (w trakcie szkolenia)

UMÓW WIZYTĘ

Anna Bastecka-Trzeciak

Jestem psychologiem, a także psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Pracuję indywidualnie z młodzieżą od 15 roku życia i osobami dorosłymi. Bliska mi jest również praca z rodzicami i opiekunami, którzy na swojej drodze wychowawczej napotykają różnego rodzaju przeszkody i potrzebują drogowskazów, aby uważnie i świadomie towarzyszyć swoim podopiecznym w rozwoju. Moje terapeutyczne serce szczególnie bije dla młodych mam, które w tym pięknym, ale i newralgicznym momencie ogromnej transformacji i wchodzenia w nową rolę, potrzebują wyjątkowego otulenia i wsparcia.

W trakcie wspólnego procesu, którego podejmuję się razem z Klientem, najważniejsze jest dla mnie nawiązanie ciepłej, bezpiecznej relacji, pełnej wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Cenię sobie naturalność i autentyczność, a także idąc za Viktorem Frankl`em - poczucie humoru: “Powszechnie wiadomo, że poczucie humoru, jak żadna inna cecha charakteru, pozwala człowiekowi zachować dystans i daje mu umiejętność wznoszenia się się - choćby na krótką chwilę - ponad praktycznie każde okoliczności.” Ufam, że moi Klienci posiadają zasoby, które potrzebne są im do prowadzenia wartościowego życia, czasem przykurzone i niedostępne, więc razem staramy się je wydobywać i wzmacniać.

Pomagam osobom:

  • borykającym się z zaburzeniami nastroju, smutkiem, tęsknotą

  • doświadczającym lęku, niepokoju, przewlekłego stresu

  • poszukującym utraconego w toku życia poczucia własnej wartości

  • chcącym wydobyć i wypróbować się w swojej asertywności 

  • próbującym oswoić się ze swoją złością i dowiedzieć się, jak z nią postępować

  • potrzebującym ciepłej i wspierającej rozmowy, pełnej zbadanych metod i narzędzi

 

Choć odebrałam pięcioletnie wykształcenie psychologiczne, nieustannie się rozwijam, m.in. poprzez udział w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym (Centrum CBT-EDU), uczestnictwo w szkoleniach czy webinarach branżowych. Moimi najlepszymi nauczycielami są jednak moi Klienci,którzy zapraszają mnie do swoich Światów i pozwalają uczestniczyć w ich podróżach ku zmianie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, społecznym zespole szkół, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Młodzieży czy komercyjnych gabinetach. Odbyłam staż zawodowy oraz staż kliniczny w Stowarzyszeniu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców, żoną, pasjonatką kawy i gotowania. 

Porozmawiajmy - zapraszami

 

 

 

Klauzula informacyjna RODO

Regulamin Centrum terapeutycznego JESTEŚ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

Anna: +48 691 339 478

jesteswcentrum@gmail.com